KYOCERA AVX HP0805H2800ASTR
Part No.:
HP0805H2800ASTR
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
RF Filters
Package:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.HP0805H2800ASTR.pdf
Description:
RF FILTER HIGH PASS 2.8GHZ 0805
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Series:
HP0805
Package/Case:
0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
2.8GHz Center
Bandwidth:
Filter Type:
High Pass
Ripple:
Insertion Loss:
-1dB
Mounting Type:
Surface Mount
Size / Dimension:
0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Height (Max):
0.035" (0.90mm)
1. How to order HP0805H2800ASTR on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the HP0805H2800ASTR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HP0805H2800ASTR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image HP0805H2800ASTR
Part Number HP0805H2800ASTR
Manufacturer KYOCERA AVX
Series HP0805
Package/Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Frequency 2.8GHz Center
Bandwidth -
Filter Type High Pass
Ripple -
Insertion Loss -1dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Height (Max) 0.035" (0.90mm)