KYOCERA AVX HF0AA6380A700
Part No.:
HF0AA6380A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
RF Filters
Package:
16-ULGA
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.HF0AA6380A700.pdf
Description:
RF FILT HIGH PASS 6.38GHZ 16ULGA
Shipping
Inventory:113
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Series:
HF
Package/Case:
16-ULGA
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Frequency:
6.38GHz
Bandwidth:
Filter Type:
High Pass
Ripple:
Insertion Loss:
1.2dB
Mounting Type:
Surface Mount
Size / Dimension:
0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Height (Max):
0.022" (0.56mm)
1. How to order HF0AA6380A700 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the HF0AA6380A700 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HF0AA6380A700?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HF0AA6380A700.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image HF0AA6380A700
Part Number HF0AA6380A700
Manufacturer KYOCERA AVX
Series HF
Package/Case 16-ULGA
Packaging Bulk
Product Status Active
Frequency 6.38GHz
Bandwidth -
Filter Type High Pass
Ripple -
Insertion Loss 1.2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm)
Height (Max) 0.022" (0.56mm)