Anatech Electronics Inc. AE30B10499
Part No.:
AE30B10499
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Category:
RF Filters
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.AE30B10499.pdf
Description:
RF FILTER BAND PASS 30MHZ MODULE
Shipping
Inventory:100
Manufacturer:
Anatech Electronics Inc.
Series:
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Frequency:
30MHz Center
Bandwidth:
1.5MHz
Filter Type:
Band Pass
Ripple:
Insertion Loss:
Mounting Type:
Chassis Mount
Size / Dimension:
4.000" L x 1.000" W (101.60mm x 25.40mm)
Height (Max):
1.000" (25.40mm)
1. How to order AE30B10499 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the AE30B10499 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AE30B10499?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AE30B10499.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as AE30B10499 pin diagram, AE30B10499 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image AE30B10499
Part Number AE30B10499
Manufacturer Anatech Electronics Inc.
Series -
Package/Case Module, SMA Connectors
Packaging Box
Product Status Active
Frequency 30MHz Center
Bandwidth 1.5MHz
Filter Type Band Pass
Ripple -
Insertion Loss -
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 1.000" W (101.60mm x 25.40mm)
Height (Max) 1.000" (25.40mm)