Samtec Inc. SFSST-03-30-G-03.25-DR-NUS
Part No.:
SFSST-03-30-G-03.25-DR-NUS
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.SFSST-03-30-G-03.25-DR-NUS.pdf
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.271' (82.55mm, 3.25")