Samtec Inc. SFSS-03-30-G-10.00-DR-NUS
Part No.:
SFSS-03-30-G-10.00-DR-NUS
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.SFSS-03-30-G-10.00-DR-NUS.pdf
Pitch - Connector:
0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:
Length:
0.833' (254.00mm, 10.00")