Samtec Inc. IDSD-08-S-02.125-G
Part No.:
IDSD-08-S-02.125-G
Number of Positions:
16
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.177' (53.85mm, 2.12")