Samtec Inc. IDSD-05-S-06.30-G
Part No.:
IDSD-05-S-06.30-G
Number of Positions:
10
Pitch - Connector:
0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable:
0.050" (1.27mm)
Length:
0.525' (160.00mm, 6.30")